niedziela, 26 października 2014

Ciuszki z sh

Kolejny raz mam przyjemność pokazać Wam moje zdobycze z sh.

Tym razem bez wstępu od razu przechodzę do sedna ;-)

Szary oversizowy sweterek "Units" 7 zł

 
Czarny oversizowy sweter "Lindex", z dłuższym tyłem i ogromny golfem, 8 zł


 
Ukochany, kudłaty sweter "Cubus" 8 zł
Kupiony latem, nikt go wtedy nie chciał, pewnie teraz niektórzy żałują ;-)

 
Tunika z transparentnymi wstawkami "Vila" 5 zł


 
I oto ona! Moja najcenniejsza zdobycz!!
Spodnie z obniżonym krokiem, "by Malene Birger" 9 zł
Wiem, wiem mogłabym je dobrze sprzedać, ale nic z tego, są moje i będę je dumnie nosić :D




S.

2 komentarze: