Meble przed zmianą, fuuuuu zielone :(
Tak, wiem mam strasznie małą kuchnię. Niestety nic z tym nie poradzę, mogę jednak zrobić coś co sprawi, że będzie w miej po prostu ładniej :) Mam nadzieję, że choć trochę się Wam podoba!
Zauważyłam na zdjęciach, że moje słoiczki na przyprawy wyglądają no cóż... co najmniej nieładnie. Muszę je inaczej wyeksponować, a póki co pokażę Wam jak one się tak naprawdę prezentują. Wykonane metodą decoupage, trochę się w to bawię ;)
Kuchnia nie jest jeszcze skończona. Czeka ją malowanie, jednak na razie trwa gruntowny remont łazienki. Cały remont wykonuję tylko z moim K. dlatego to przeciąga się w czasie. Mimo wszystko liczę, że efekt końcowy będzie piękny :)
A to zdjęcie z google, które jest dla mnie inspiracją. Moja łazienka jest miniaturowana więc aż taka piękna nie będzie ;)
Ściskam,
S.



.jpg)
wooow genialnie!! no popatrz, u mnie też metamorfoza kącika, wpadnij może Ci się spodoba, ach widzę, że nie tylko na mnie jesień działa tak inspirująco ! :D
OdpowiedzUsuńdzięki! :) masz rację, czas jesienno-zimowy motywuje do domowych zmian ;)
OdpowiedzUsuńdobre zmiany!!!
OdpowiedzUsuń